navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Je to pořád dokola

Je to pořád dokola

Je to pořád dokola. Navštívíte několik očních optik a divíte se, proč jsou takové rozdíly v ceně brýlových čoček, brýlových obrub a služeb. Dalo by se lehce odpovědět. U aut je to přece podobné. Různé značky mají různé vybavení, různě použitý materiál a hlavně různý komfort, bezpečnost…

Brýle vypadají na první pohled jednoduše. Kousek drátu nebo plastu a uprostřed sklo nebo plast. Nemají mnoho součástek, není tam žádná elektronika nebo software. Co je na tom tak složité? U brýlí ovšem musí vše do sebe perfektně zapadat. Jak odborně, zdravotně, materiálově, esteticky, tak i komfortem a bezpečím. Jistě jste se již setkali s někým, komu brýle vůbec nepadly, nevypadaly na tváři hezky, rušily, měnily celou harmonii nositele. Nebo brýle byly celkem hezké, ale uživatel je neustále posouval na nose, klouzaly do stran nebo dokonce koukal často mimo ně. Takovéto příklady jasně ukazují, že výběru brýlí nebyla věnována patřičná pozornost buď ze strany nositele nebo ze strany oční optiky a jejího personálu. Kvalitní brýle musí splňovat celou řadu podmínek, aby se na konci mohly spolehlivě a zodpovědně použít a sloužily svému účelu.

Brýle jako zdravotní pomůcka – dioptrické brýle jsou svým základem korekční pomůckou. Je tedy nutné, aby dioptrické hodnoty byly správně určeny. Každá drobná odchylka od správných dioptrií vede k diskomfortu a zbytečnému zatížení celého vizuálního systému vedoucímu v konečné fázi k bolestem očí, hlavy, krční páteře… Nechte si svou dioptrii určit u skutečných odborníků, vzdělaných optometristů. Správná korekce zraku nemůže vzniknut 10 minutovým vyšetřením. Zde je odbornost neoddiskutovatelná.

Brýle jako součást každodenního života – zatížení očí se během dne velmi intenzivně mění, mění se vzdálenosti, na které pracujeme, mění se světelné podmínky, mění se prostředí – kancelář, obchod, auto… Mění se také užití brýlí, např. na práci, na sport nebo třeba čtení v posteli. Pro takto aktivní život je skutečně dobré se spolehnout při výběru brýlí na kvalitní oční optiku i personál. Odborný personál, který má dostatek zkušeností, dokáže naslouchat a hledat optimální řešení vašich potřeb. Pokud si jdete vybírat brýle, nechvátejte, dejte si dostatek času, aby vám mohlo být správně porazeno a zohledněny všechny vaše zvyklosti a potřeby. Nezapomínejte, že brýle vám také mají chránit oči před UV zářením, nadbytečným modrým světlem monitorů, tabletů nebo před poraněním při sportu.

Brýle jako součást vaší image – správné brýle mají vhodně doplňovat vaši osobnost. Mají zohlednit váš osobitý styl, image, způsob oblékání i radost ze života. Každý jsme zcela jedinečný. Lišíme se velikostí a tvarem tváře, barvou a délkou vlasů, velikostí a barvou očí a mimo jiné také vzájemnou vzdáleností očí. Vzít do úvahy všechny potřeby vaší osobnosti dokáže pouze kvalitní a zkušená oční optika. Na trhu je obrovské množství brýlových obrub, které se také liší tvarem, barvou, materiálem, provedením… Svou pozornost věnujte zásadně takovým kvalitním optikám, kde máte dostatečně široký výběr, jistotu a tradici poskytování služeb, záruku, spolehlivý a odborný personál.

Naše oči nás spojují s okolním životem téměř v 80 % všech informací a vjemů. Když máme oči v pořádku, tak si tuto situaci neuvědomujeme a považujeme ji za samozřejmost. Naše oči si zaslouží velkou pozornost. Dejte jim šanci návštěvou kvalitních očních optik.

Komentáře

Publikováno: 25.6.2018