navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Co je to zážitkové 3D vyšetření zraku

Co je to zážitkové 3D vyšetření zraku

3D vyšetření zraku je nejnovější metoda měření zraku, která zajišťuje přesné stanovení dioptrií za dosud nejpřirozenějších podmínek. Využití moderních 3D zobrazovacích technologií umožňuje zcela nový způsob měření zraku, který je nejen velmi přesný, ale navíc příjemný.

V čem je 3D vyšetření zraku lepší než klasické vyšetření zraku?
U klasického měření zraku se vyšetřuje každé oko zvlášť. Metoda 3D měření zraku se odlišuje od klasické metody především tím, že se vyšetřují obě oči současně, což odpovídá reálným podmínkám běžného života. Výsledná dioptrická korekce je díky tomu přesná a velmi pohodlná na nošení.

Klasické vs. 3D vyšetření zraku
Klasické vyšetření zraku využívá černá písmena na bílém pozadí. Jedno oko je vždy zakryto. Výsledný obraz vzniká složením dvou samostatných obrazů pro pravé a levé oko až na úplný závěr vyšetření. U metody 3D vyšetření zraku měření probíhá na barevném LCD monitoru, obě oči jsou vyšetřovány současně po celou dobu vyšetření. Výsledný obraz se tvoří jako jeden celek, který je vnímán oběma očima.

Proč je dobré 3D vyšetření zraku podstoupit?
Zrak je velmi důležitým smyslem, zaznamenává až 80 % všech informací. Zaslouží si proto naši pozornost a péči. Stejně jako v jiných oborech, i v oblasti vyšetřování očí pokrok nelze zastavit. Pokud je pro vás zrak důležitý, dopřejte mu tu nejlepší a nejmodernější péči.

Jak 3D vyšetření zraku probíhá?
3D měření zraku se provádí s použitím speciálních polarizačních brýlí, přes které sledujete oběma očima celou plochu testovacího LCD monitoru. Na pozadí je zobrazen prostorový objekt, nejčastěji nějaká krajina, což přirozeně navozuje vjem pohledu do dálky oběma očima současně. Na barevné pozadí (krajinu) jsou promítány různé typy znaků a testů. Po celou dobu vyšetření je mozek nucen spojovat obrazy obou očí v jeden, což je přirozené, a je tím dosaženo pohodlnějšího vidění.

Komentáře

Publikováno: 25.6.2018