navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Módní trendy nové sezóny

Módní trendy nové sezóny

Tak jako každý rok i letos s sebou jaro přineslo nové kolekce brýlí a s nimi přišly i nové módní trendy. Pokud nosíte brýle, určitě vás zajímá, co je zrovna “in” a kam vlastně módní vlna směřuje. Jaké dioptrické brýle začínají přicházet do módy? A jaké sluneční brýle budou letošním hitem sezony? Pojďme se zblízka podívat na to, co se nosí.

SLUNEČNÍ BRÝLE
U slunečních brýlí se vrací styl velkých „štítovek“. Možná vám tento styl bude připomínat ten, který tu byl na konci 90. let. Tehdy se však nosily velké štíty zasazené v subtilní kovové obrubě nebo úplně bez obruby. Dnes jsou štítové brýle orámované silnými plastovými obrubami (Dior, Fendi).
U některých modelů bývá vzhled štítových brýlí ještě umocněn bočními krytkami, které přiléhají na stranice a celkově tak podtrhují extravagantní vzhled (Fendi).
V trendu zůstávají nadále zrcadlové sluneční brýle. Například v podání značky Blackfin mají nezaměnitelný extravagantní a futuristický vzhled.
Objevují se ale také i u jiných návrhářů, například u Diora, kde mají trochu jiný, spíše nadčasový nádech. Podobně i pánská značka Jaguar se podržela nestárnoucí klasiky v podobě zlatých obrub s hrazdičkou a tmavými skly.

DIOPTRICKÉ BRÝLE
Dioptrické brýle zasáhl jeden nový trend, který se objevuje napříč všemi kolekcemi. Je to návrat ke kovovým obroučkám s tenkým nenápadným profilem. Tvary očnic se postupem času prohloubily až do tvaru hlubších kapek, který jsme byli zvyklí vídat v posledních letech jen na slunečních brýlích. Některé modely jsou navíc ozdobeny zdvojeným nosníkem, tzv. „hrazdičkou“ (Jimmy Choo, Givenchy).
V nových kolekcích Dior, Jimmy Choo i Givenchy se objevují kulaté brýle z kostěných a žíhaných materiálů v kombinaci s kovem, a to v dioptrické i sluneční variantě.
Zdobenější modely obsahují kamínky různých velikostí, tvarů i brusů. Novinkou letošní sezony je zdobení celými perlami (Fendi).
Jaký styl je ten nejlepší? To se nedá říct, každý jsme jiný, líbí se nám jiné barvy, tvary, každý navíc od brýlí očekáváme něco jiného. Někdo chce upoutat pozornost, jiný by zase radši brýle nenápadné. Důležité je, abyste se v brýlích cítili dobře a nosili je rádi. Při výběru si nechejte poradit od odborníků, správný optik totiž většinou odhadne nejen to, co vám sluší, ale také která obruba je vhodná pro vaše dioptrie a zároveň se hodí k vašemu stylu.

Komentáře

Publikováno: 25.6.2018