navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

40+ neznamená konec pohodlného vidění

40+ neznamená konec pohodlného vidění

Čas je nezastavitelný stejně jako lidský pokrok a rozvoj technologií ve všech směrech. V poslední době se často setkáváme s tím, že na nás z různých reklamních ploch vyskakuje informace, která se týká právě našeho věku, a my můžeme přemýšlet, co všechno se může stát, když se třeba nepřipojistíme nebo neuděláme něco jiného, životně důležitého. Máme pro vás dobrou zprávu, v tomto článku se o žádném nebezpečí nepojednává. Právě naopak si řekneme něco o tom, jak můžeme ulehčit našim očím a dát jim zdravý a ostrý pohled bez ohledu na to, že brýle nosíme i po „čtyřicítce“.

Nošení brýlí, není s věkem přímo spojené, někdo nosí brýle od dětství, někdo až po padesátce. Pouze jedna věc všechny uživatele brýlí spojuje a tou je fakt, že pro různé aktivity je za potřebí buď brýle správně uzpůsobit, nebo dokonce použít různé brýle. Jezdíte často autem, pracujete na počítači nebo používáte mobilní telefon, rádi cestujete nebo sportujete? Při každé takové činnosti potřebujete správné brýle a možná jste si museli zvyknout na to, že s brýlemi na dálku nevidíte tak dobře na telefon a s brýlemi na čtení zase nevidíte moc dobře na počítač. Ano, tohle se po dovršení čtyřicátého roku může stát a je to naprosto běžné. Dobrá zpráva je, že se nejedná o žádnou nemoc, a že právě nezastavitelná technologie nových lifestylových brýlových čoček zohlední vaše oblíbené činnosti a spojí je do jedněch brýlí tak, že vidíme ostře vše, co běžně vidět potřebujeme.

V roce 2017 přinesla společnost Rodenstock možnost zhotovení brýlových čoček tak individuálně, jak individuální je životní styl nositele brýlí. Tyto moderní brýlové čočky značky Rodenstock nesou název Impression FreeSign®3 a Multigressiv MyLife 2. Jejich design je navržen tak, abychom si mohli snadno vybrat jednu ze tří variant podle typu běžných denních aktivit. Ten, kdo má své specifické nároky na vidění, si může pomocí technologie ILT (individual lens technology) objednat individuálně vyrobené brýle podle vlastních požadavků. Výběr správného typu je potřeba zvolit tak, jak během dne naše oči zatěžujeme a tuto zátěž nám lifestylové brýle pomohou odstranit. Pojďme se tedy podívat, jaké možnosti existují.

Hlavní výhody lifestylových čoček Impression FreeSign®3 a Multigressiv® MyLife 2 jsou:

• Špičkové vidění bez nutnosti dlouhého návyku
• Maximální stabilita obrazu a minimální zkreslení
• Pohodlné vidění i při chůzi ze schodů
• Odstranění pocitu houpavého efektu
• Typy designů Expert, Allround, Active a Individuální typ podle vlastního životního stylu

4 možnosti pro maximální komfort vidění
Nezáleží na tom, zda si ve spolupráci s optikem vyberete individuální design, nebo jeden ze 3 předpřipravených typů – v každém případě získáte brýlové čočky, které budou maximálně vyhovovat vašemu zraku i životnímu stylu. S brýlovými čočkami Impression FreeSign®3 a Multigressiv MyLife 2 získáte pocit pohody a skvělého vidění.

Typ expert
Pro všechny, kdo touží po ideálním čistém vidění na všechny vzdálenosti, a navíc ocení vyšší komfort na střední pohledovou vzdálenost. Ideální, pokud váš životní styl je naplněn cestováním a častou prací na počítačích a tabletech.

Typ ALLROUND

Jste aktivní ve všech směrech a máte na svůj zrak velké nároky? Neustále střídáte pohled do blízka, do dálky a střední vzdálenosti? Pak jsou pro vás ideální brýlové čočky typu Allround, které vám nabídnou maximální vizuální pohodlí ve všech zónách od nejbližší po nejvzdálenější.

Typ active

Je pro váš životní styl typická dynamická aktivita? Rádi relaxujete při vysokohorské turistice? Nebo se věnujete cyklistice, hrajete golf? Pak nechte čočky Impression FreeSign®3 nebo Multigressiv MyLife 2 ať Vás přesvědčí svou vysokou stabilitou obrazu pro střední a daleké pohledové vzdálenosti.

Typ INDIVIDUAL

Prémiovou variantu oceníte tehdy, pokud upřednostňujete plně individualizovaný design, který se optimálně přizpůsobí Vašemu životnímu stylu. Díky jedinečné kombinaci čoček Impression FreeSign®3 a inovativních technologií měření, jako například technologie DNEye®, je každá brýlová čočka přesně uzpůsobena potřebám vašeho oka. Tímto způsobem lze měřit veškeré aberace (vady) vašich očí a Vy si můžete užívat 100 % ostrého a přirozeného vidění.

Abyste si mohli sami prověřit, který typ multifokálních brýlových čoček by pro vás byl vhodný, připravili jsme malý testovací dotazník. Jeho vyplněním získáte přehled o nových možnostech korekce vašeho zraku na všechny vzdálenosti.

Jak na to? V tom sloupci, ve kterém budete mít nejvíce zaškrtnutých políček, je největší předpoklad, že vám bude daný typ designu vyhovovat. Pokud máte stejný počet zaškrtnutých políček ve více sloupcích, je pravděpodobné, že dáte přednost individuálnímu typu designu.

Otestujte si nyní, který typ designu odpovídá vašemu životnímu stylu. V tom sloupci, ve kterém budete mít nejvíce zaškrtnutých políček, tam je největší předpoklad, že vám bude tento typ designu vyhovovat. Pokud máte stejný počet zaškrtnutých políček ve více sloupcích, je pravděpodobné že dáte přednost individuálnímu typu designu.

DOTAZNILIFESTYLEVIEW

Komentáře

Publikováno: 30.10.2017