navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Trendy ze světa optiky 2017

Trendy ze světa optiky 2017

Pokud sledujete trendy ze světa optiky opravdu pozorně, mohli jste si během jara a léta všimnout, že bezobrubové brýle se objevují v nabídce módních značek stále častěji. Po silných rámech a výrazných materiálech, které dominovaly scéně s optikou několik předchozích let, se jemný design stává horkým nadcházejícím trendem. Přechod z velmi výrazných brýlí přes jemnější vzhled až po nenápadné obruby je tudíž určitým logickým vývojem. Bezobrubové (též vrtané) brýle jsou k dostání v kovovém nebo acetátovém provedení, náročnější nositelé ocení vzhled z ušlechtilých kovů a kombinací více materiálů.

Ale položme si upřímnou otázku. Jsou opravdu bezrámové obruby typickým kandidátem na módní fenomén? Vrtané brýle tu byly, jsou a budou. Svým uživatelům nabízí komfortní rozhled do stran bez bočních omezení a také díky jejich váze určitou vzdušnost a nevázanost při jejich nošení. S nadsázkou lze říci, že až do současnosti měl majitel těchto brýlí možnost splynout s davem, udělat krok zpět a nikdy nepřitáhnout více pozornosti, než sám dovolil. Nyní jsme svědky nové generace bezobrubových brýlí, které jsou mladistvější a stylovější než kdy dřív, a to především díky novým technologiím, inovativním barevným kombinacím a moderním tvarům brýlových čoček. Sledujte trend vrtaných brýlí a staňte se součástí jeho výstupu na výsluní.

K dalším pokračujícím trendům patří dvojitá hrazda (dvojitý nosník), hranaté i kulaté tvary brýlí. U slunečních brýlí dominuje zlatá barva, velmi zdobený výrazný design a rovná skla bez zakřivení.

Základem DNA rakouské značky Silhouette jsou právě vrtané brýle. Již název značky napovídá, že se zaměřuje spíše na výsledný efekt (finální pocit z nošení), který závisí na špičkových materiálech a povrchových úpravách než na burcujícím prvním dojmu. Brýle Silhouette vytváří dokonalou symbiózu s obličejem a výsledkem tohoto spojení je vnitřní síla a krása, kterými může jejich majitel zazářit.

Silhouette má v portfoliu několik kolekcí. Racing- nestárnoucí klasika se sportovním nádechem, kterou zajišťuje kombinace SPX materiálu a titanu. Titan minimal art – minimalistické obruby bez kloubů, kde můžete svůj styl projevit výběrem barvy a tvaru brýlového skla. Kolekci Dynamics colorwave dominují zářící barevné detaily.

Design brýlí Silhouette je nadčasový, avšak neustále překvapivý a oživující. Lehkost a otevřenost obličeje při nošení brýlí jsou jedny z hlavních pilířů, na kterých tato rakouská a úspěšná značka, která je lídrem na trhu bezrámových brýlí, stojí.

Komentáře

Publikováno: 30.10.2017