navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Ostře vidět, bezpečeně řídit

Ostře vidět, bezpečeně řídit

Sledování situace před vozidlem, v periferii, ale i za vozidlem klade na náš zrak maximální nároky.

Jistota při řízení nevychází pouze z vlastností řízeného vozu nebo z individuálních řidičských dovedností, významnou měrou se na ní podílí i to, jak dobře v danou chvíli vidíme. Každý zkušený řidič může potvrdit, že se nemusí jednat hned o silný déšť, mlhu nebo sněhovou vánici, ale že nejčastější problém představuje ostré světlo při východu či západu slunce či oslnění reflektory protijedoucích vozidel.

Společnost Rodenstock přichází na trh s novými brýlovými čočkami Rodenstock Road, které jsou schopné zajistit za volantem maximální komfort vidění a tím zvýšit na maximum i bezpečnost při řízení.

Když necháme mluvit statistiku, tak každý sedmý řidič špatně vidí (14 %), každý třetí řidič by měl používat korekční pomůcku (brýle nebo kontaktní čočky). Každý by se měl sám za sebe zamyslet, zda mu lepší vidění přinese vytouženou jistotu a tím i zvýšenou bezpečnost za volantem.

Brýlové čočky Rodenstock Road jsou komplexním řešením skládajícím se z několika částí. Vidění při řízení ovlivňuje několik faktorů, na které se čočky Rodenstock Road zaměřují:

Méně oslnění a více kontrastu

Mnoho řidičů je během jízdy oslňováno moderními LED a xenonovými světly protijedoucích vozidel. Multifunkční vrstva Solitaire® Protect Road 2 však tyto rušivé vlivy dokáže díky integrovaným filtrům s 12% tónováním z větší části odstranit. Pomocí multifunkční antireflexní vrstvy navíc redukuje rušivé odlesky vznikající na čočkách za zhoršených světelných podmínek.

Přesnější odhad vzdáleností

Mnoho uživatelů brýlí má rozdílné dioptrie mezi levým a pravým okem. Tím vznikají na sítnicích obou očí rozdílné obrazy, jež mohou vést k prostorovému zkreslení. Rodenstock Road pomocí speciálního dopočtu zajistí široké zorné pole a symetrii mezi levým a pravým okem a tím i perfektní prostorové vidění.

Dokonalejší vidění v noci

Při zhoršené viditelnosti nebo za soumraku se cítí mnoho řidičů nejistě. Za tmy se zvětšují oční zornice, dochází ke změně lomu světelných paprsků a tím vzniká neostrý obraz. Speciální měření očí přístrojem DNEye Scanner umožní změnu lomu paprsků zohlednit do čoček Road a tím navrátit ostré a kontrastní vidění i při nedostatečném světle.

Neomezené zorné pole a snadná změna pohledu

Bezpečné řízení vozidla vyžaduje neomezené zorné pole: musíme současně sledovat silnici, přístrojovou desku, zpětná zrcátka a často i navigaci. Optické vlastnosti brýlových čoček Rodenstock Road byly speciálně přizpůsobeny pro okamžitou změnu pohledu z dálky do blízka a zpět. Výsledkem jsou obzvláště široké zorné oblasti a ostré vidění.
Rodenstock Road jsou speciálně vyvinuté brýlové čočky, které ideálně plní náročné požadavky na vidění při řízení vozu – pro větší bezpečnost v silničním provozu.

Komentáře

Publikováno: 13.4.2017