navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Richard Nedvěd

Richard Nedvěd

Tváří současného čísla časopisu Oči pro život je představitel trapnomagie Richard Nedvěd. S kouzlením začal již v roce 1999, se svými stand-up comedy vystupoval například v pořadu Na stojáka. Zúčastnil se soutěže Československo má talent, kde se svojí show vybojoval dokonce druhé místo.

Jako umělec často vystupujete na jevišti, kde Vás oslňují reflektory. Chráníte svůj zrak?

Vidíte, to mě v životě nenapadlo. Umělci si často stěžují, že nevidí do hlediště. Společně si říkáme, že vystupujeme pro prázdné publikum, protože kvůli ostrému světlu vidíme zhruba první dvě řady hlediště. Ale nikdy mě nenapadlo si vzít obyčejné sluneční brýle, to už bych asi neviděl vůbec nic. Možná nějaké kouzelné reflexní brýle by se hodily

Mimo jeviště brýle nosíte?

Nosím sluneční brýle. Dioptrické brýle jsem doteď nenosil, protože jsem měl pocit, že problém se zrakem nemám. Na druhou stranu je pravda, že jsem si nedávno zkoušel brýle svého známého a měl jsem pocit, že vidím lépe, ostřeji. Ale očaře jsem ještě nenavštívil. No, a jsme u toho, takhle to začíná.

Podle jakých parametrů si vybíráte brýle?

Když vidím brýle, které jsou vtipné, tak mě většinou napadne, že bych je mohl potřebovat k nějaké srandě. Běžně tedy nakupuju různé legrační a bláznivé věci, které pak využívám při vystoupeních. A mezi ně patří i spousta šílených brýlí.

Komentáře

Publikováno: 13.4.2017