navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Hana Holišová

Hana Holišová

Hana Holišová a brýle? Máte je ráda?
Brýle nosím od 15let. Nejdřív jsem je nosila jen příležitostně, dnes už je nosím permanentně. Trošku jsem se bála, že si na denní nošení brýlí nezvyknu, ale teď je tomu vlastně naopak. Staly se běžnou součástí i módním doplňkem, který mě baví a spíš se najednou cítím nesvá bez nich.

Kupujete brýle náhodně nebo máte svého optika?
Popravdě, navštěvuji Oční studio Aleše Žejdla a několik let si brýle vybírám v Sagitta Ltd. Brno

Vážíte si svého zraku?
Samozřejmě si vážím svého zraku, stejně jako celého svého zdraví. Jsem ráda, že péče o moje oči je v rukou lidí, kteří jsou nejen milí, ale na které se taky můžu spolehnout.

Komentáře

Publikováno: 6.10.2016