navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Buďte vidět ve slunečních brýlích

Buďte vidět ve slunečních brýlích

O nákupu slunečních brýlí začne uvažovat spousta zákazníků až s prvními jarními paprsky, a to i přesto, že nové kolekce slunečních brýlí začínají proudit do optik již začátkem února. S prvními měsíci nového roku se totiž rozbíhá kolotoč světových veletrhů s optikou, které soutěží v ukázkách aktuálních trendů z brýlového světa pro nadcházející sezónu.

Pro každého sluneční brýle znamenají něco jiného. Pro někoho jsou marnost, pro jiného představují primární ochranu zraku a především u milovníků trendů a módy jsou letním doplňkem dotvářejícím jejich konečný vzhled.

Současné módní trendy nabízí široký výběr stylů sluneční brýlí, z nichž si každý může vybrat ten správný a ten, který mu je nejbližší. A které styly stojí na jaře 2015 za povšimnutí? Nahlédli jsme za vás na světové veletrhy i přehlídková mola!

VELKÉ TVARY
Nejčastější otázkou při výběru slunečních brýlí je, jestli nejsou na obličeji zbytečně velké. Tak tuto obavu letos hoďte za hlavu. Dobře padnoucí velký tvar brýlí může být maximálně pohodlný a navíc poskytne dostatečnou ochranu nejen očím, ale také jemné kůži očního okolí. Proč nezvolit pro zvýraznění osobnosti právě velký tvar brýlí? Pro inspiraci nahlédněte do módních kolekcí značek Prada, Tommy Hilfiger nebo Dior.

RETRO 60. A 70. LET
V létě 2015 zaznamenáme naprosto velkolepý návrat k módě šedesátých a sedmdesátých let. Kromě širokých nohavic s puky by ve vašem šatníku neměly chybět ani retro módní doplňky. Dámy budou okouzlující s kulatějšími tvary brýlí v různorodých barvách, především však přírodní hnědé, zelené a šedé.

KULATÉ TVARY
Kromě velkého množství hranatých tvarů se objevil na přehlídkách daleko pozoruhodnější tvar – kulaté retro v moderním podání. Brýlová skla jsou ohraničena buď minimalistickou kovovou obrubou, nebo naopak výrazným plastem se vzorem. Pokud vás lákal kulatý tvar u dioptrických brýlí, ale chyběla vám odvaha, nyní máte jedinečnou šanci vyzkoušet jej na slunečních. Toto léto budete opravdu chic.

POLO-RÁMY
Již v minulé sezóně Ray Ban se svými Clubmastery nastínil trend polo-rámů. Nyní se poloviční rámeček objevuje nejen v horní polovině brýlí (značka Max & Co.), ale najdeme jej také v té dolní, kdy je brýlová čočka upevněna silonem shora (značky Philip Lim, Miu Miu).

SVĚTLÁ SKLA, OMBRÉ
Barvy jsou jednou z charakteristik, které prostě k létu patří. Jejich vliv se projevuje nejen na barvách obrub, ale také brýlových skel. Na přehlídce Versace nebo Tod’s se objevují velmi světlá barevná skla, za kterými se moc neschováte. Značka Lacoste je sofistikovanější a ve svých brýlích uplatnila styl ombré (neboli gradál) v barvě švestky. Hugo Boss vsadil na světlé rámy i světlý gradál, čímž podtrhl alabastrovou pleť modelek. Brýlová čočka se zesvětlujícím se odstínem je ve světě slunečních brýlí (a to i dioptrických slunečních) opravdovou stálicí.

BÍLÉ OBRUBY
Zatímco v Česku bychom klasikou měli na mysli černé rámy, v zahraničí jsou to bílé. Jsou stejně snadno kombinovatelné jako jejich opak a skvěle dotvoří v létě tak oblíbený námořnický nebo květinový outfit. Bílé sluneční brýle mohou působit elegantně a jemně, pokud zvolíte výrazný tvar, můžete kolemjdoucí naprosto ohromit. Brýle z loňské sezóny určitě nenechávejte na dně skříně a občas je provětrejte. Tvary v podobě motýla nebo kočičího oka stejně jako nadčasové pilotky se na molech také hojně objevily. A co teprve zrcadlová skla? Tak ta by vám neměla chybět za žádnou cenu!

CHCETE VIDĚT OSTŘE I SE SLUNEČNÍMI BRÝLEMI?
O slunečních brýlích s možností dioptrické korekce stále mnoho zákazníků neví a naléhavou potřebu tento fakt řešit začínají mít až týden před odjezdem na letní dovolenou. Ubezpečujeme vás, že většinu zmíněných trendů si nemusíte nechat ujít! Větší tvar brýlí, kulaté brýle, skla s polarizací, gradálem nebo zrcadlovou úpravou? Zeptejte se v naší optice co nejdříve a zajistěte si tak na léto perfektní vzhled i ostré vidění!

Komentáře

Publikováno: 3.6.2015