navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Nejnovější kolekce brýlových obrub JAGUAR pro sezonu zima 2014

Nejnovější kolekce brýlových obrub JAGUAR pro sezonu zima 2014

To, co značka JAGUAR představuje v oblasti sportovních vozů – dynamiku, spolehlivost, estetickou dokonalost – to znamenají v oční optice brýlové obruby a sluneční brýle JAGUAR.

Nová kolekce brýlových obrub JAGUAR, vytvořená pro tuto zimu špičkovými designery, odráží jedinečnou eleganci a elán sportovních vozů JAGUAR. Mimořádné designérské impulzy, nejmodernější technika a exkluzivní prvky HI – TECH.

Především muži vyhledávají designérské prvky převzaté ze sportovních vozů JAGUAR. Karbonové detaily, prvky z interiéru luxusních vozidel a další.

Komentáře

Publikováno: 2.12.2014