navštivte kvalitního optika ve své lokalitě
NAŠE VIZE
ODBORNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků pracují pracovníci s příslušnou odbornou kvalifikací.

ORIGINALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků nabízíme brýlové čočky a kontaktní čočky renomovaných dodavatelů.

KVALIFIKACE
V prodejnách kvalitních očních optiků provádíme měření zraku – optometrii na profesionálním vybavení, s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a s garancí správného, pohodlného vidění.
PŘESNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků zhotovujeme brýlové zakázky dle závazných a schválených norem společenstva očních optiků a optometristů.

SOLIDNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků dbáme na to, aby každá cena byla přesně vykalkulována a tato kalkulace dodržena.

INDIVIDUALITA
V prodejnách kvalitních očních optiků přistupujeme individuálně ke zvládnutí Vaší zrakové pohody za každé situace, ve které se můžete ocitnout.
KOMPETENCE
V prodejnách kvalitních očních optiků se všichni zavazujeme k neustálému vzdělávání a sledování nejnovtějších trendů a poznatků v oční optice.

SPOLEHLIVOST
V prodejnách kvalitních očních optiků se vždy můžete spolehnout na naše zkušenosti, podle kterých vybíráme řešení pro Vás.

DŮVĚRYHODNOST
V prodejnách kvalitních očních optiků si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a ta je zavazující pro zpracování Vaší zakázky.

Proč mít svého optika?

Proč mít svého optika?

Jistě i vy patříte k lidem, kteří využívají služeb nějakého specialisty. Většina z nás má svého praktického lékaře, o finance se nezřídka stará osobní bankéř, s automobilem často jezdíme ke svému mechanikovi, o krásu žen se stará osobní kadeřník, kosmetička a další zkrášlující profese. Proč tedy nemít také svého optika? Možná se vám tento nápad zdá úsměvný, nebojte se však zařadit k těm, kteří již služeb svého optika využívají.

Začněme potřebou ostře vidět. Potřebujete-li ke správnému vidění silnější korekci zraku, vyjádřenou vyšším počtem dioptrií, jste to právě vy, kdo oceníte precizní vykorigování na danou vzdálenost. Protože se ideální hodnoty mění jak během života, tak i například během dne, je to právě váš optik, který díky vašim opakovaným návštěvám a požadavkům zná vaše potřeby. Objevíte-li se ve dveřích, zpravidla vás pozná a ihned mu naskočí informace o vás. Přivítání stiskem ruky potěší, ale rozhodující je servis, vcítění se do vašich potřeb a pochopení požadavků, které nemusíte neustále vysvětlovat a opakovat jako při návštěvě nové, neznámé optiky.

Proč mít svého optika?

Protože vás při opakovaných návštěvách zná včetně vašeho naturelu, stylu oblékání, způsobu práce i trávení volného času a vybere vám ty správné brýle, které dotvoří vaši osobnost.

Protože pochopí vaše požadavky, dokáže rozlišit, jestli jsou splnitelné, a pokud již přesahují rámec možného, nabídne vám takové řešení, které vám bude vyhovovat. Navíc na vás mluví srozumitelným jazykem i při vysvětlování moderních technologií, takže nemáte strach z něčeho neznámého.

Protože je to povětšinou osoba dvou profesí. Je optikem, který brýle zhotovuje, i optometristou, který umí váš zrak změřit. Zná i patologické projevy nejrůznějších chorob, nemusíte tedy mít obavy – při sebemenším příznaku vás doporučí k vyšetření u očního lékaře.

Je to člověk, kterému se můžete bez obav svěřit se svými požadavky; tyto informace jsou pro něj samozřejmě důvěrné. Čím více informací o sobě podáte, tím přesnější a pohodlnější řešení pro vás připraví. Při dalších a dalších návštěvách už ví mnohé o vašich zálibách a sportovních aktivitách a i pro tyto příležitosti umí připravit řešení, které vašim očím nejen zlepšuje vidění, ale také je chrání.

Ví o vás, jak často a hodně řídíte automobil. Dokáže vám nabídnout vhodné brýle nebo kontaktní čočky i pro tyto příležitosti. Zná filtry, které omezují oslnění od protijedoucích aut při cestování v noci, takže potkávat auta vybavená xenonovými světlomety již nebude tak nepříjemné.

Je vám už přes čtyřicet a potřebujete jiné brýle na dálku a jiné na blízko? Váš optik zná různé typy brýlových čoček na více vzdáleností, včetně těch, ve kterých se pohodlně pracuje v kanceláři. Zná potřeby automechanika pracujícího pod zdviženým autem, nároky hudebníka, který potřebuje vidět do not, dokáže se vcítit do pohody náruživého čtenáře literatury, ať již z papírové knihy nebo z elektronické čtečky.

Zná váš pracovní rytmus, ví, kdy a jak dlouho používáte počítač. Jestli máte obří monitor na stole nebo malý notebook. Délka zatěžování očí u takovýchto zařízení velmi záleží na tom, jak dokonale máme oči vykorigovány – a to umí právě váš optik.

Jestliže měníte styl práce, poradí vám, kdy které brýle využijete nejlépe, popřípadě umí jemně korigovat váš zrak a připravit speciální brýle pro situace, kdy vám běžné nepomáhají.

Při měření zraku postupuje systematicky a zná vaši historii, nemusíte proto znovu a znovu vysvětlovat své trápení a specifické požadavky. Váš optik pracuje pouze s dalšími přidanými informacemi k tomu, co již zná z vašich předchozích návštěv.

Komentáře

Publikováno: 18.12.2012